Udało Ci się złapać zachodzące słońce o tej porze roku - szacun! Myślę ,że cykl byłbym wartościowszy bez fotografii z info o firmie ochroniarskiej. Ciekawe podejście do tematu!
chyba troche mało spójne... dwa ostatnie jakby mialy zapowiadac opowiesc o blokowisku - fajnie. to z firma ochroniarska tez by pasowalo (szkoda tylko, ze niesety to dosyc slabe zdjecie w porownaniu z poprzednimi dwoma). zdjecie elektrocieplowni Powisle jest z innej bajki.
dla mnie sa one spojne parami pierwsze dwa laczy siatka/ogrodzenie - synonim niedostepnosci, wzmocniony w przypadku pierwszego groteskowoscia konstrukcji... kolejna para to jak slusznie zauwazyles zabawa blokowiskiem i jego wielowymiarowa, zatomizowana niedostepnoscia pozdrawiam:)
To szkic do tematu ale trop mi się podoba. 1.Niedostępność zardzewiałych ogrodzeń i walących się budynków - dla ostrożnych wystarczy by nie wejść. 2.No cóz jak każdy wie ochrona jest po to, by nie wpuścić niepowołanego. 3. Ile razy stałem przed takim dzwonkiem zastanawiając się, który nacisnąć z powodu wymazanego upływem czasu numeru. I jak nie miałem telefonu żeby zadzwonić, że stoję przed furtką, to odchodziłem z kwitkiem. 4. To trochę na wyrost.
Pasją portretowania rzeczywistości dzielimy się od dawna. Traktujemy fotografię jako punkt wyjścia do refleksji na temat miejsca, w którym żyjemy. Migawki to formuła otwartych spotkań prowadzonych przez uznanych polskich fotografów (m.in. Krzysztofa Millera, Rafała Milacha, Macieja Stępińskiego) oraz cykl warsztatów dotyczących różnych aspektów fotografii. Uczestnicy pod okiem znawców dziedziny rozwijają i pogłębiają swoje umiejętności.
Mają możliwość podjęcia dyskusji, wymiany wcześniejszych doświadczeń, poglądów i opinii, uzupełnienie brakujących wiadomości technicznych, wzajemne konsultacje merytoryczne oraz wspólne oglądanie zdjęć.
Mierzymy się fotograficznie ze wspólnie wybranymi tematami, wyruszamy na kilka fotograficznych spacerów po okolicy.
Migawki są inspiracją do patrzenia, dostrzegania, przetwarzania i zmieniania na lepsze.
Jan Dziaczkowski Kobas Laksa Andrzej Kramarz Michał Łuczak Michał Szlaga Konrad Pustoła Albert Zawada Nicolas Grospierre Łukasz Trzciński
Anna Nałęcka
Agnieszka Rayss
Jan Brykczyński
Adam Pańczuk
Tomasz Sikora Wojciech Wilczyk Chris Niedenthal Krzysztof Miller Maciej Stępiński Mika Grochowska Kuba Dąbrowski Maciej Pisuk Rafał Milach Adam Mazur Michał Łuczak Jerzy Nogal Kinga Kenig Monika Redzisz Anna Bedyńska Tomasz Tomaszewski Tadeusz Rolke
Udało Ci się złapać zachodzące słońce o tej porze roku - szacun! Myślę ,że cykl byłbym wartościowszy bez fotografii z info o firmie ochroniarskiej. Ciekawe podejście do tematu!
OdpowiedzUsuńchyba troche mało spójne...
OdpowiedzUsuńdwa ostatnie jakby mialy zapowiadac opowiesc o blokowisku - fajnie. to z firma ochroniarska tez by pasowalo (szkoda tylko, ze niesety to dosyc slabe zdjecie w porownaniu z poprzednimi dwoma).
zdjecie elektrocieplowni Powisle jest z innej bajki.
dla mnie sa one spojne parami
OdpowiedzUsuńpierwsze dwa laczy siatka/ogrodzenie - synonim niedostepnosci, wzmocniony w przypadku pierwszego groteskowoscia konstrukcji...
kolejna para to jak slusznie zauwazyles zabawa blokowiskiem i jego wielowymiarowa, zatomizowana niedostepnoscia
pozdrawiam:)
To szkic do tematu ale trop mi się podoba.
OdpowiedzUsuń1.Niedostępność zardzewiałych ogrodzeń i walących się budynków - dla ostrożnych wystarczy by nie wejść.
2.No cóz jak każdy wie ochrona jest po to, by nie wpuścić niepowołanego.
3. Ile razy stałem przed takim dzwonkiem zastanawiając się, który nacisnąć z powodu wymazanego upływem czasu numeru. I jak nie miałem telefonu żeby zadzwonić, że stoję przed furtką, to odchodziłem z kwitkiem.
4. To trochę na wyrost.
Notuj dalej,
J